Творча майстерня графіки Коваліско Ольги

Коваліско Ольга народилася у м. Львові в 1967 р.

1982-1986 рр. – навчалась у Львівському училищі прикладного та декоративного мистецтва ім. І.Труша (відділ художнього ткацтва);

1987-1992 рр. – навчання у Львівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва (відділ художнього текстилю);

З 1985р. – учасниця регіональних та міжнародних виставок, творчо працює у галузі художнього текстилю, розпису на тканині та писанкарстві.

Свою педагогічну діяльність в Дитячій школі народних мистецтв почала на відділі графіки.

Глибокі етнічні традиції та образність народного мистецтва є животворним джерелом творчої фантазії у процесі формування художньої культури. Доведено, що роль народного мистецтва у вихованні дитини є визначальною. Вивчаючи народне мистецтво , традиції свого народу діти поєднують духовне збагачення з практичними навиками, додаючи у роботу часточку власної душі, творять з максимальним позитивом. Дитячі роботи осяяні дивовижним теплом та добротою, від них завжди променіє енергія любові. У своїх роботах маленькі митці  зображають навколишній світ таким, яким він є в їхній уяві – світлим, яскравим, сповненим добром.

Вихованці активно беруть участь у міжнародних та регіональних виставках, конкурсах, міських мистецьких акціях і проектах : фестиваль «Лемківська писанка», Міжнародний фестиваль «Золотий мольберт», мистецька акція «Великдень у Львові», Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Форум видавців-дітям», конкурси дитячої творчості у Польщі, Чехії, Туреччині та ін.

Творче кредо : «Мистецтво творить людину – людина творить мистецтво».

Творчі роботи Коваліско Ольги

"Дерево"

"Ринок"

"Піони"

"Маки"

"Птаха"

Роботи учнів