Майстерня сакрального мистецтва Лесі Мандрики

Леся Мандрика народилася 14 серпня 1962 року у м. Львові.

У 1987 році закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва (Львівська Національна академія мистецтв) відділ художнього скла.

З 1994 року член Національної спілки художників України. Творчо працюю в матеріалі художнього скла та олійної пастелі. Є учасником Міжнародних симпозіумів з гутного скла , мистецьких Всеукраїнських виставок , мистецько-економічних пленерів. У 2012 році Асоціацією підприємств скляної промисловості «Скло України» нагороджена Почесним знаком «Кращий скловиробник галузі» за участь у мистецькому проекті «Дарунки з українською душею».

З 1996 року працюю у Львівській дитячій школі народних мистецтв керівником гуртка художнього скла, пізніше - сакрального мистецтва. Є автором програм з предмету «Робота в матеріалі» майстерні художнього скла та сакрального мистецтва, а також підручника «Сакральне мистецтво». У 2006 році Головним управлінням освіти і науки Львівської облдержадміністрації нагороджена грамотою за 1 місце другого етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».

У 2010 році  отримала звання керівник гуртка-методист.

Моє кредо: «Відкривати дітям Бога – світ Любові і Краси».

Творчі роботи Лесі Мандрки

"Гуцульська корона". Гута, склодріт. 2005 р.

"Гладіолуси". Олійна пастель

"Човен". Гута, вітражне скло. 2008 рік

Творчі роботи учнів