МАЙСТЕРНЯ ХУДОЖНЬОГО ТЕКСТИЛЮ МАРІЇ ЯНКО

Янко Марія народилась в смт. Дубляни Самбірського р-ну Львівської області.

Освіту здобула у Львівському училищі прикладного мистецтва ім. Ів.Труша (зараз ЛДКДУМ ім. Івана Труша) на відділі художньої вишивки та у Львівському Державному інституті прикладного і декоративного мистецтва на відділі художнього текстилю (тепер Львівська Національна академія мистецтв).

Працює в Дитячій школі народних мистецтв з часу її заснування – 1992 року.

Вихованці Марії Янко є учасниками регіональних, всеукраїнських та міжнародних виставок, переможцями численних конкурсів  на Україні та за кордоном. Малюнки дітей відзначені численними грамотами, дипломами, призами та золотими медалями (Туреччина, Україна). Своїм досвідом Марія Янко ділиться під час проведення майстер-класів не лише з учнями, а і вчителями, які хочуть навчити своїх вихованців.

Стала переможцем ІІ Всеукраїнського конкурсу керівників гуртків серед позашкільних закладів. Член Національної Спілки народних майстрів України. Член творчого активу Національної Спілки художників України у Львівській області.

Творчо працює в різних жанрах образотворчого і народного мистецтва.Техніка акварелі є улюбленою поряд з олійним живописом та графікою.

Творче кредо: «Кожна дитина є талановитою і бачить світ по-своєму прекрасним. Завдання педагога допомогти дитині передати це бачення засобами образотворчого мистецтва».

"Щасливу зичу долю" гарячий батик, 45 х 60

"Лемківське весілля" 40х30, гелева ручка

Мінігобелен "КРОКУСИ-2"

"Вид на Чорногору" п. о. 75х50

"Зустріч"

Роботи учнів

Портфоліо

Facebook сторінка