Головна » 2017 » Листопад » 29 » Марта Стрільчук – випускниця Дитячої школи мистецтв
11:38
Марта Стрільчук – випускниця Дитячої школи мистецтв

Марта Стрільчук – випускниця Дитячої школи народних мистецтв у 1997 р., у майстернях керівників Лілеї Квасниці (художній текстиль), Володимири Ганкевич (худ. текстиль), Андрія Дутки (графіка). Культорганізатор у цьому ж закладі.

 

"ДШНМ дала мені напрям руху у житті, в якому я рухаюсь ще досі: здобувши науковий ступінь бакалавра за спеціальністю художній текстиль в ЛДКДУМ ім. І. Труша в 2008 році, продовжила навчатися в Львівській академії мистецтв, де захистила магістерську роботу за фахом (2010), а зараз працюю культорганізатором у Дитячій школі народних мистецтв. Мене дуже тішить те, що я беру безпосередню участь у житті цього закладу.

 

З багатьма друзями та однолітками зі школи народних мистецтв, я потім навчалась і в коледжі, і в академії, а тепер проводжу з ними та вчителями спільні виставки в напрямі текстилю. Наприклад, була учасником таких заходів як: всеукраїнські щорічні виставки «Текстильна мініатюра» у Львові, «Текстилізм»(з 2011 р.), «Трієналє текстилю»(м. Київ), представляла львівську текстильну школу на виставці «Львів із запахом кави»(м. Київ). Також індивідуально брала участь у виставці «TRULLO 227_Natura e artificio» в м. Пулья, Італія.

 

Бажаю учням максимально взяти від викладачів те, що вони в вас вкладають у школі, бо це повпливає на ваше життя у майбутньому!".

 

Переглядів: 565 | Додав: Vikols6622 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]